Młyn Wiedzy dowiezie na zwiedzanie

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Młyn Wiedzy dowiezie na zwiedzanie

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wprowadziło do oferty “zwiedzanie z dowozem”. To nowa i jedyna tego typu oferta toruńskiej instytucji kultury skierowana do przedszkolaków i uczniów.
– Mamy nadzieję, że tą propozycją przekonamy opiekunów do skorzystania z wyjątkowej oferty kulturalno-edukacyjnej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – wyjaśnia Marcin Centkowski, rzecznik prasowy centrum nauki. – Z napływających do nas informacji wiemy, że istnieje problem z zapewnieniem bezpiecznego transportu dzieci, co wpływa na decyzję o rezygnacji z wizyty. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta rozwiąże ten problem i będziemy mogli spotkać się z nimi w Młynie Wiedzy – dodaje.
W ramach biletu Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zapewnia transport spod przedszkola lub szkoły do centrum nauki, zwiedzanie wystaw i odwiezienie dzieci wraz z opiekunami do placówki edukacyjnej.
Zapewniamy bezpieczny i zdezynfekowany autokar. Minimalna liczba uczestników to 40 osób. Maksymalnie z tej oferty może skorzystać 50 osób, licząc opiekunów – wyjaśnia Sebastian Świercz z Działu Rozwoju, Marketingu i Promocji CNMW.
Obecnie z oferty mogą skorzystać wyłącznie placówki działające na terenie Torunia.
Więcej informacji o propozycji toruńskiego centrum nauki można znaleźć na stronie internetowej Młyna Wiedzy.
15 marca 2021 r.
Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,737,105