Mikołajki w DEK Regnum w Bydgoszczy

Mikołajki w DEK Regnum w Bydgoszczy

Śnieżynki już pakują prezenty, Elfy szykują sanie, a  renifery tylko czekają na znak Mikołaja, żeby je rozwieźć wszystkim dzieciom. Wszystko dlatego, że zbliżają się święta! I jak co roku o tej porze pragniemy Was zaprosić na wspaniały Bal Mikołajkowy organizowany przez Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum i Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka.

Boże Narodzenie to czas rodzinny i magiczny! Spędzony wspólnie z rodziną daje wszystkim, niezależnie od wieku wiele radości. Chcecie już teraz poczuć tą radosną atmosferę? Wiemy, że tak, dlatego już dziś zapraszamy do udziału w zabawie mikołajkowej! 9 grudnia przeżyjemy niezapomnianą podróż do dwóch cudownych krain. Każda inna, ale równie piękna i bajeczna, pachnąca piernikami i błyszcząca świątecznymi ozdobami. Wyruszymy na poszukiwania śniegu w Bałwankowej Krainie. A wszystkie bajkowe postacie w wciągną Was w wir zimowych zabaw. Będą zabawy muzyczne, ruchowe, naśladowcze, plastyczne, bitwa na śnieżki, wspólne śpiewanie świątecznych piosenek i dekorowanie pierniczków.  Na mikołajkowym balu nie może zabraknąć słodkiego poczęstunku i prezentów, które przyniesie sam Święty Mikołaj ;-)))

ZAPRASZAMY DO DWÓCH KRAIN:

BAŁWANKOWA KRAINA – dzieci od półtora roku do 3 lat z rodzicem

Do Bałwankowej krainy zapraszamy.
Moc atrakcji dla was mamy.
W daleką podróż się wybierzemy.
Jak śnieżynki wirować będziemy.
Z bałwankami zatańczymy
I pierniczki ozdobimy.
Więcej nie zdradzamy tylko serdecznie zapraszamy
I dobry humor z sobą zabieramy!

BAJKOWA KRAINA– dzieci od 4 do 6 lat bez rodzica

Bajkowa kraina swe wrota otwiera,
ogromne wrażenie na Tobie wywiera.
Piękny krajobraz widzisz przed sobą,
którego się właśnie stajesz ozdobą.
W zimowej scenerii się pobawimy
i pierniczki razem ozdobimy.
Ten dzień będzie zaczarowany i bajkowy.
Po prostu wyjątkowy!

Kiedy: 9 grudnia 2017
Godzina: 11.00-13.00
Miejsce: budynek Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka
Adres: ul. A.G. Siedleckiego 12

Cena: 29 zł/za dziecko

Zapisy: 793 101 280 lub fundacja@nowe-pokolenie.pl

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Gwarancją miejsca jest dokonanie płatności w sekretariacie przedszkola do dnia 1.12.2017 r.

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum i Przedszkolna Chatka są prowadzone przez Fundację Nowe Pokolenie. Środki finansowe z zakupu biletów przekazywane są właśnie na jej działalność charytatywną. Fundacja jest pomysłodawcą Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca” oraz Ogólnopolskiego Festiwalu  Radosnych Serc dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dla Fundacji są to najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto stwarzać możliwości rozwoju artystycznego dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych, ponieważ potrafią one zmotywować do podjęcia pracy nad rozwojem swoich talentów i pasji co niejednokrotnie odmienia ich życie.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640846