„Masaż drogowskazem do zdrowia” – międzyszkolny konkurs w „Medyku”

„Masaż drogowskazem do zdrowia” – międzyszkolny konkurs w „Medyku”

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu kolejny już raz jest organizatorem międzyszkolnego konkursu z zakresu technik masażu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Tegoroczny konkurs pod hasłem „Masaż drogowskazem do zdrowia” odbędzie się w piątek 23 marca 2018 r., o godz. 9.00 w siedzibie szkoły przy ul. Gabriela Narutowicza 53 w Inowrocławiu.

Uczniowie szkół medycznych z województwa kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego w pierwszej części konkursu zmagać się będą z testem teoretycznym. Wyłonieni zostaną finaliści, którzy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu, jego części praktycznej.

Spotkanie będzie również świetną okazją do pogłębienia wiedzy i umiejętności z zakresu rehabilitacji i diagnostyki w neurologii. Młodzież będzie miała niepowtarzalną okazję uczestniczyć w rehabilitacji z wykorzystaniem egzoszkieletu, który jest rewolucyjnym urządzeniem w rehabilitacji osób niepełnosprawnych ruchowo.

Za wszystkich uczestników zmagań konkursowych mocno trzymamy kciuki.

Do zobaczenia w „Medyku”.

Program konkursu

9.00-9.25: Rejestracja uczestników konkursu – parter

9.25- 9.30: Powitanie i otwarcie konkursu – aula, I piętro

9.30- 10.00: Dr Paweł Piątkowski: Zapalenie rozścięgna podeszwowego a ostroga piętowa – postępowanie masażysty i fizjoterapeuty – aula, I piętro

10.00-11.00: Część teoretyczna konkursu – sala 329, II piętro

11.00- 11.45: Przerwa kawowa – sala 321/320, II piętro

11.45-13.15: Część praktyczna konkursu – sala 010/011 – niski parter

11.45-13.15: Dariusz Chełminiak: Nowy wymiar rehabilitacji i diagnostyki w neurologii – Sanatorium „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław

13.30: Ogłoszenie wyników konkursu

Źródło informacji: Adrianna Szyperska-Ślaska
Wicedyrektor Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

http://www.medykino.com.pl/

poczta@medykino.com.pl

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie