Malowanie kawą. e-Warsztaty (26 stycznia)

15 styczeń Malowanie kawą. e-Warsztaty (26 stycznia)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Nie wyobrażacie sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy, która uwodzi smakiem, aromatem i rozbudza tych, którym brakuje energii? Tym razem w trakcie wirtualnego treningu przygotowanego dla Was przez animatorów z Dworu Artusa pobudzona zostanie nie tylko Wasza kreatywność, ale także zmysły! Wiedzieliście, że za pomocą kawy i pędzla można wyczarować piękne obrazy? Choć „malowanie kawą” brzmi zaskakująco, technika ta jest dość popularna. Ze względu na jej prostotę daje osobom nieznającym akwareli przedsmak obcowania z farbami wodnymi. Jeśli więc uwielbiacie malować albo dopiero się do tego przymierzacie, te warsztaty są idealnie dla Was! Zaparzcie kawę (najlepiej rozpuszczalną) i do dzieła!

Kawę możecie zastąpić herbatą, czerwonym barszczem, rozpuszczonym barwnikiem spożywczym, sokami – możliwości jest wiele! Szukanie w spiżarni nowych „farb” to nie tylko zabawa, ale i sposób na rozruszanie wyobraźni. Przyda się również papier – lepsze rezultaty uzyskacie na papierze akwarelowym, ale blok rysunkowy czy techniczny też dadzą radę.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Organizatorzy posługują się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Kiedy: 26.01.2021 (wtorek), godz. 17.30

Gdzie: Zoom

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Fot. Dwór Artusa w Toruniu

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,827,872