LKKK wśród najlepszych drużyn w kraju

Lipnowski Klub Kyokushin Karate logo

Ostatni turniej w tym roku, który odbył się 17 grudnia br. w Płotach, okazał się kolejnym wielkim sukcesem zawodników Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate. W Pucharze Polski zgłoszonych zostało 319 zawodników z 64 klubów z Polski. Zawodnicy LKKK uplasowali się na 4 miejscu w klasyfikacji drużynowej, po raz kolejny pokazując, że należą do najlepszych w Polsce,

Siedmioosobowy zespół Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate zdobył 10 medali we wszystkich kategoriach wiekowych. Każdy z zawodników stanął na podium.

Wyniki:

• Angelika Sielczak brązowy medal Pucharu Polski w konkurencji kata ze stratą 0,1 pkt do II miejsca (aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Polski)
  • Kasia Gabrychowicz srebrny medal w kumite juniorek – 50 kg oraz brązowy w konkurencji kata (aktualna Mistrzyni Polski)
  • Zuzanna Sądej brązowy medal w kumite juniorek – 60 kg (aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Polski)
  • Marysia Szojda brązowy medal w kumite juniorek mł. – 50 kg (aktualna wicemistrzyni Polski)
  • Marta Majewska brązowy medal juniorek mł. w kumite – 55 kg oraz brązowy w konkurencji kata (aktualna wicemistrzyni Polski)
  • Bartosz Prażniewski złoty medal – zdobywca Pucharu Polski w kumite młodzików – 60 kg
  • Staś Szojda srebrny medal juniorów w konkurencji kata oraz brązowy w kumite juniorów – 60 kg.

Sędzią z ramienia PZK podczas zawodów był Shihan Paweł Olszewski 5 Dan.