LABiB.pl: Akcje i atrakcje dla każdego! Jak organizować wydarzenia dla wszystkich użytkowników”

12 miesięcy tematycznych z labib.pl - Biblioteka każdego człowieka

LABiB.pl: Akcje i atrakcje dla każdego! Jak organizować wydarzenia dla wszystkich użytkowników”

labib logo

We wrześniu w ramach projektu “12 miesięcy tematycznych z labib.pl” porozmawiamy o zagadnieniach związanych z pracą z użytkownikami, ich oczekiwaniami i potrzebami. Zastanowimy się również jak wzmacniać poszczególne grupy odbiorców, poznamy dobre praktyki z różnych bibliotek.

Na spotkanie pt: “Akcje i atrakcje dla każdego! Jak organizować wydarzenia dla wszystkich użytkowników biblioteki ” zapraszamy 30 września o godz. 11.00. Poprowadzi je Anna Wysocka z Biblioteki w Piasecznie.

Jak wywołać uśmiech na twarzach Czytelników? Jak zachęcić do korzystania z biblioteki? Co zorganizować, aby było nieszablonowo i pomysłowo? Podczas webinarium zostaną przedstawione pomysły na akcje, które można zrealizować w bibliotece dla wszystkich grup odbiorców.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając na link:

https://frsi.clickmeeting.com/labib-pl-akcje-i-atrakcje-dla-kazdego-jak-organizowac-wydarzenia-dla-wszystkich-uzytkownikow/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z “Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.Jeśli macie jakieś pomysły/pytania/wątpliwości, możecie skontaktować się z ekspertami miesiąca za pośrednictwem portalu labib.pl lub mailowo pod adresem stowarzyszenielabib@gmail.com.

Do zobaczenia na www.labib.pl oraz na www.facebook.com/stowarzyszenielabib!

Projekt “12 miesięcy tematycznych z labib.pl” powstał w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

22 września 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,939,401