Kursy językowe: w Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-Masz

Projekt edukacyjny Mówisz-Masz

03 marzec Kursy językowe: w Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-Masz

Województwo Kujawsko-Pomorskie

W związku ze zmianą kryteriów serdecznie zapraszamy dorosłych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Teraz mogą zgłaszać się również osoby z wyższym wykształceniem i poniżej 50 roku życia! W 2021 roku prowadzimy nabór na kursy językowe w zakresie języków angielskiego, niemieckiego i francuskiego w ramach projektu językowego „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-masz – certyfikowane szkolenia językowe”.

Kursy przeznaczone są dla osób w wieku 18-65 lat, które z własnej inicjatywy zainteresowane są nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności językowych oraz należą do jednej z trzech grup:

– osoby z  wykształceniem wyższym od 18 lat ,
– osoby z niepełnosprawnościami (bez względu na poziom wykształcenia),
– osoby powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

Osoby w wieku powyżej 65 lat dodatkowo wypełniają deklarację gotowości do podjęcia zatrudnienia po zakończeniu realizacji projektu. Z udziału w projekcie wyłączone są osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Z bezpłatnych szkoleń, na które składa się 180h kursu (3 moduły po 60 godzin lekcyjnych) oraz przygotowanie do egzaminu certyfikującego, a także sam egzamin, może skorzystać aż 10 000 tysięcy osób z województwa kujawsko-pomorskiego.

Udział w kursach i egzaminach jest darmowy. Zobowiązani będą jedynie do wniesienia wkładu własnego w wysokości 150,00 zł celem zakupu podręczników do realizacji szkolenia i przygotowania do egzaminu.

Nasze relacje z Słuchaczami są przyjacielskie i pozbawionego niepotrzebnego dystansu, ponieważ nauka angielskiego jak i nauka niemieckiego i francuskiego to podróż w kulturę, tajniki językowe oraz atmosfera danych krajów, którym w naszym mniemaniu nie może towarzyszyć powściągliwość i rezerwa. Zależy nam aby Słuchacze przychodzili do nas chętnie, wiedząc, że po ciężkim dniu w pracy czy szkole, mogą się odstresować, rozwijając swoje umiejętności.

Dołącz do projektu językowego „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-masz – certyfikowane szkolenia językowe”, by wspólnie z nami pokonać barierę językową. Szczegółowe informacje oraz formularz rekrutacyjny znajdą Państwo na stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl .

Departament Edukacji UMWK-P

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,849,132