Kurs kwalifikacyjny w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego

Kurs kwalifikacyjny w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego

25 maja 2019, grupa nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej otrzymała świadectwa ukończenia kursu kwalifikacyjnego w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego, zorganizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Słuchaczki pozytywnie zaliczyły wymagane programem kursu zajęcia językowe i metodyczne oraz odbyły praktyki pedagogiczne, podczas których obserwowały i samodzielnie prowadziły zajęcia językowe z dziećmi, a także przygotowały nauczycielskie portfolio z materiałami dydaktycznymi. Absolwentki kursu napisały również autorskie prace zaliczeniowe na ciekawe tematy z zakresu wczesnej metodyki nauczania języka angielskiego. Kurs zakończył się egzaminem, podczas którego słuchaczki, w języku angielskim, odpowiadały na pytania związane z pracą dydaktyczną nauczyciela języka angielskiego w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej.

Serdecznie gratulujemy absolwentkom kursu. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w pracy dydaktycznej z dziećmi.

Jednocześnie zapraszamy zainteresowanych uczestnictwem w kursie kwalifikacyjnym w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego w roku szkolnym 2019/2020.
Kontakt: Justyna Adamska – justyna.adamska@cen.bydgoszcz.pl; tel. 52 349 31 50, wew. 45

Oprac. Justyna Adamska
Fot.: Jan Szczepańczyk

Zdjęcie gł.: Absolwentki i wykładowczynie kursu kwalifikacyjnego w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego – KPCEN w Bydgoszczy

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,844,873