Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów

Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów

W imieniu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy oraz Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy, serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych i ich nauczycieli do udziału w Kujawsko-Pomorskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019.
Termin: 16-17 września br., Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Al. Prof. Sylwestra Kaliskiego 7 w Bydgoszczy

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku przygotowała dla gości Salonu prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2020 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Tak jak co roku, obowiązują zapisy na spotkania OKE. Szczegółowy program i link do systemu znajduje się na stronie www.salonmaturzystow.pl/torun 

Swoją ofertę studiów przedstawią kujawsko-pomorskim maturzystom uczelnie z całej Polski. Będzie to dla młodzieży okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. Zachęcamy maturzystów do aktywnego udziału w Salonie, zadawania pytań wystawcom i ekspertom OKE.

Wstęp na Salon jest WOLNY.
W trosce o bezpieczeństwo i wygodę młodzieży, bardzo prosimy o przestrzeganie terminów zapisów na spotkania z ekspertami OKE. Opiekunów zarejestrowanych grup zapraszamy do stoiska Perspektyw po odbiór pakietów zawierających m.in. Informator dla Maturzystów 2020.

Uczniów zapraszamy do wypełnienia ankiety na perspektywy.pl/informator uprawniającej do odbioru gratisowego egzemplarza.

Fot. Pixabay
Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,852,810