Kujawsko-Pomorska e-Szkoła w Wielkim Tygodniu

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła w Wielkim Tygodniu

Nasza e-Szkoła ma już ponad milion wyświetleń na kanałach YouTube i Facebook. Dziękujemy za trzy tygodnie wspólnej nauki. Dziś (6 kwietnia) zaprosiliśmy do udziału w lekcji wychowania fizycznego i rekolekcjach. W okresie przedświątecznym wszystkich uczniów zachęcamy także do powtórki materiału i oglądania lekcji zarchiwizowanych. Z nowym planem lekcji powrócimy po przerwie świątecznej 15 kwietnia.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Internetowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest odpowiedzią marszałka Piotra Całbeckiego na niezbędne ze względów epidemicznych zamknięcie placówek oświatowych.

Osiągnęliśmy rekordową liczbę wyświetleń.To utwierdza nas, że Kujawsko-Pomorska Szkoła Internetowa jest właściwą odpowiedzią na potrzeby uczniów, którzy ze względu na epidemię pozostają w domach. Zachęcam uczniów do udziały w przygotowanych z myślą o nich rekolekcjach, polecam także powtórkę zajęć, które są na bieżąco archiwizowane, dzięki czemu także w okresie świątecznej przerwy uczniowie mogą powtórzyć materiał – mówi marszałek Piotr Całbecki

Lekcje rejestrujemy i nadajemy na żywo na www.kujawsko-pomorskie.pl; edupolis.pl; YouTube: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, Facebook: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła. 

Dziś (6 kwietnia) o godzinie 9.oo odbyły się zajęcia wychowania fizycznego. Mariusz Krzemiński, który poprowadził lekcję wraz z wnuczkiem Dominikiem udowodnił, że o dobrą kondycję można zadbać, nie wychodząc z domu. Zachęcamy, by proponowane dziś ćwiczenia powtarzać każdego dnia. Do zabawy zapraszamy całe rodziny. Lekcja tutaj.

Tuż po lekcji wychowania fizycznego rozpoczęliśmy dwugodzinne rekolekcje wielkopostne. Zajęcia poprowadził ksiądz Dawid Wasilewski tutaj.

Jutro, we wtorek (7 kwietnia) o godzinie 9.oo odbędą się “zabawy z nauką”, podczas których dowiecie się, jakie środki ostrożności należy zachować w sytuacji epidemii oraz jak dbać o własne zdrowie. O godzinie 10.00 nastąpi kontynuacja rekolekcji.

Od środy (8 kwietnia) rozpoczynamy przerwę świąteczną. Z nowym planem lekcji powrócimy 15 kwietnia.

Więcej informacji w materiale Kujawsko-Pomorska e-Szkoła

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

Zdjęcie gł.: Wielkopostne rekolekcje z księdzem Dawidem Wasilewskim, fot. Szymon Zdziebło tarantoga.pl

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,142,967