Książnica Kopernikańska otworzyła “Epilog”

Epilog w Książnicy Kopernikańskiej

Książnica Kopernikańska otworzyła “Epilog”

W poniedziałek, 17 stycznia, otwarty został “Epilog”. To miejsce w Książnicy Kopernikańskiej, w którym samodzielnie wybierzecie książkę, grę planszową lub audiobook.

W Strefie wolnego dostępu czekają na Was nowości i bestsellery z ostatnich 3 lat: literatura piękna, powieści obyczajowe, fantastyka, kryminały, thrillery i horrory, biografie, literatura faktu i reportaże, literatura podróżnicza, książki obcojęzyczne (angielski, niemiecki itd.) oraz tytuły drukowane “dużą literą” (dla niedowidzących).

W Strefie gier planszowych czeka na Was ponad 500 planszówek i gier karcianych – zagracie w nie z dziećmi, z przyjaciółmi, z rodziną. Z kolei Strefa audiobooków to szeroki wybór książek na CD czytanych przez znanych i lubianych lektorów – Rocha Siemianowskiego, Jacka Rozenka, Filipa Kosiora, Krzysztofa Gosztyłę i wielu innych. Na miejscu skorzystacie również z Internetu, gazet i czasopism oraz księgozbioru podręcznego.

“Epilog” znajduje się obok Wypożyczalni Książnicy Kopernikańskiej. Czynny jest w godzinach otwarcia Książnicy : od poniedziałku do piątku od 9.00 do 19.00, w sobotę od 9.00 do 14.00.

20 stycznia 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,683,075