Kreatywny konkurs o sztucznej inteligencji (AI) dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Kreatywny konkurs o sztucznej inteligencji (AI) dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Związek Cyfrowa Polska zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na temat sztucznej inteligencji (AI). Konkurs ma na celu promowanie nowoczesnych technologii i upowszechnianie wiedzy o rozwiązaniach cyfrowych, które towarzyszą nam w życiu.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy multimedialnej dotyczącej obecności sztucznej inteligencji w życiu codziennym lub pomysłów na jej dalszy rozwój.

Forma prac jest dowolna – mogą to być zdjęcia, filmy, programy komputerowe. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 20 stycznia 2021 r. Prace należy przesłać na adres: konkurs@cyfrowapolska.org.

Liczy się nieszablonowość, pomysłowość oraz funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań.  Autorzy wyróżnionych projektów będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac podczas finału konkursu, który odbędzie się w Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi.

Więcej informacji Związek Cyfrowa Polska

Konkurs organizowany jest w partnerstwie z Centrum GovTech, Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym.

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,748,043