KPCEN we Włocławku zaprasza do udziału w formach zdalnych

e-learning

KPCEN we Włocławku zaprasza do udziału w formach zdalnych

W związku z sytuacją epidemiczną, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, informujemy, że nauczyciele konsultanci oraz nauczyciele bibliotekarze Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku udzielają zdalnego wsparcia nauczycielom szkół i placówek w regionie.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby doskonalenia i rozwijania warsztatu pracy, dlatego zachęcamy do konsultacji mailowych i telefonicznych.

Zaplanowane wcześniej szkolenia stacjonarne w chwili obecnej się nie odbędą, ale mamy nadzieję, że wkrótce zaproponujemy nowe terminy ich realizacji. Część form będzie jednak możliwa metodą e-learning, o czym będziemy informować na bieżąco. Formy online z Informatora są kontynuowane.

Zapraszamy także do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w Kujawsko-Pomorskim Przeglądzie Oświatowym UczMy. Na artykuły do kolejnego numeru „Edukacja nieformalna” czekamy do 25 kwietnia 2020 roku.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji we Włocławku we Włocławku

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie