Koronawirusie, nie spotkamy się w Artusie!

Koronawirusie, nie spotkamy się w Artusie!

Dwór Artusa - logo

Prawie każda bajka, którą znamy, zaczyna się: Dawno, dawno temu. Za górami za lasami i wieloma morzami żyła sobie… Właśnie kto? Księżniczka? Książę na białym koniu? Dobra Wróżka? A może w odległej krainie, gdzieś tam na innej planecie, żył sobie królewski wirus, który postanowił wyruszyć w podróż w poszukiwaniu nowego domu? Zastanawialiście się, jak wyglądało jego królestwo albo jak powinien wyglądać jego nowy kąt? Gdzie powinien dalej wyruszyć, by nie robić zamieszania? Dokąd byś go wysłał, by mógł sobie panować, nie zrażając do siebie ludzi? Przed Tobą niepowtarzalna szansa zaprojektowania jego nowego królestwa, które może być daleko, a nawet bardzo, bardzo daleko… na innej planecie! Weź udział w artusowym konkursie plastycznym i zafunduj mu podróż w jedną stronę!

Jeśli lubisz rysować, malować, tworzyć… wykorzystaj obecny czas dobrze! #zastańwdomu i zilustruj hasło Koronawirusie, nie spotkamy się w Artusie! Stwórz swoją własną obrazkową historię, w której to Ty zadecydujesz, co stanie się z jej głównym bohaterem i jak będzie wyglądać jego królestwo!

Prace przysyłajcie mailowo: podmurna@artus.torun.pl  lub przez artusowego Facebooka do 3.04.2020 do godz. 12.00. Do wygrania nagrody finansowe i vouchery.

Konkurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat.

Do pobrania: Regulamin konkursu plastycznego

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,255,720