Konsultacje online na temat pracy z seniorami

Praca z seniorami - konsultacje online

Konsultacje online na temat pracy z seniorami

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zachęca nauczycieli, edukatorów, animatorów i pracowników instytucji kultury, pracującymi z seniorami do udziału w bezpłatnych konsultacjach online. Najbliższe konsultacje z udziałem Alicji Usowicz odbędą się 22 maja br. w godzinach 10.00-12.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu online, należy wysłać wiadomość na messengera WOAK-u. Wtedy Alicja Usowicz skontaktuje się z nadawcą wiadomości i będzie można porozmawiać z opcją wideo.

Zainteresowane osoby mogą też skontaktować się z konsultantką telefonicznie (tel. kom. 601 332 611) lub mailowo (e-mail: alicja.usowicz@woak.torun.pl).

Alicja Usowicz – animatorka kultury, animatorka społeczna, pedagog kulturalno-oświatowy, pedagog zabawy, trenerka i specjalistka w zakresie metod aktywizujących grupy osób w różnym wieku, szczególnie poprzez zabawę. Kieruje Działem Edukacji Artystycznej WOAK w Toruniu. Założyła i od 17 lat jest animatorką Centrum Aktywizacji Seniorów WOAK. Propagatorka aktywizujących metod pracy z grupą: pedagogiki zabawy, dramy, pedagogiki cyrku dziecięcego. Utworzyła i prowadzi młodzieżowy Cyrk Cool-Kids. Laureatka nagrody Ministra Kultury za szczególne osiągnięcia w dziedzinie animacji kultury.

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646402