Konkurs wokalny „GŁOS ONLINE”

Śpiewające dziewczynki, Canva

24 Mar Konkurs wokalny „GŁOS ONLINE”

Aby urozmaicić dzieciom czas przymusowej kwarantanny, Kujawskie Centrum Kultury oraz Miasto Inowrocław zorganizowały konkurs wokalny „GŁOS ONLINE”. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów klas I–III szkół podstawowych, mieszkających na terenie powiatu inowrocławskiego.

Zadaniem uczestnika konkursu jest zaśpiewanie ulubionej piosenki do wybranego podkładu, zarejestrowaniu nagrania i wysłania pliku z filmem na adres mailowy organizatora.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 kwietnia włącznie. Nagrodami w konkursie są gry planszowe i zestawy kreatywne.

Konkurs przebiegał będzie dwuetapowo. Najpierw jury wyłoni trzy najlepsze filmy, które zostaną opublikowane na Facebooku Kujawskiego Centrum Kultury. W drugim etapie – o kolejności przyznanych miejsc zdecydują internauci, którzy będą głosować na wybrany film. Głosy będą traktowane jako liczba reakcji wykonanych pod filmem w formie łącznej ilości polubień i serduszek.

Finał konkursu odbędzie się 10 kwietnia. Podczas finału będzie można zdobyć aż dwie nagrody – nagrodę internautów oraz nagrodę jury.

Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie wszystkie chętne dzieci. Rodzicu! #zostańwodmu z dzieckiem i bawcie się dobrze z nami przy projekcie „GŁOS ONLINE”.

 

Aby ułatwić dzieciom i rodzicom przygotowanie się do konkursu, organizatorzy zaproponowali aranże do posłuchania i pobrania:

 

Oprac. Anna Siemińska

Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Inowrocławiu

Fot. CanvaLiczba odwiedzin:

2,855,827