Konkurs „Wakacyjny Mistrz Ortografii”

dyktanda.pl

Konkurs „Wakacyjny Mistrz Ortografii”

Portal dyktanda.pl zaprasza na II edycję konkursu ortograficznego „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Przeznaczony jest on dla osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Konkurs wystartował  26 czerwca i potrwa aż do 7 września 2020 r.

Do laureatów trafią cenne nagrody, mistrzowskie tytuły i dyplomy. W konkursowej puli czeka ponad 90 atrakcyjnych zestawów z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Konkurs składa się z pięciu dwutygodniowych etapów oraz  Wielkiego Finału, który wyłoni “Wakacyjnego Mistrza Ortografii”. Uczestnicy rywalizują w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła ponadpodstawowa, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów otrzyma, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu.

Organizator zaprasza także do częstego odwiedzania fanpage’a, gdzie trwa dodatkowy konkurs – niespodzianka. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej organizatora.

Nagrodzonych zostanie co najmniej 90 uczestników konkursu „Wakacyjny Mistrza Ortografii”  (75 nagród podczas rozgrywek w etapach, a 15 w Wielkim Finale). Każdego dnia zgłaszają się kolejni sponsorzy, dlatego nie jest wykluczone zwiększenie liczby nagród.

Szczegółowe informacje w serwisie: dyktanda.pl. Ze względu na duże zainteresowanie mogą nastąpić czasowe trudności w dostępie do serwisu.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie