Konkurs: pokaż jak rodzinnie świętujesz 11 listopada

Konkurs: pokaż jak rodzinnie świętujesz 11 listopada

erb Województwa Kujawsko-PomorskiegoRusza nasz doroczny rodzinny konkurs w ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”. Pokaż nam, jak rodzinnie obchodzisz Narodowe Święto Niepodległości przy daniach z gęsiny i wygraj atrakcyjne nagrody. Na relacje ze wspólnego świętowania czekamy od 12 do 19 listopada.

Konkurs na gęsinowe relacje z dnia 11 listopada jest skierowany do rodzin. Pokażcie nam, jak tego dnia wspólnie świętujecie, przyrządzacie smakowite potrawy z gęsiny i zasiadacie do stołu. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do realizacji w sieci sklepów ze sprzętem AGD.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od 12 do 19 listopada:

  • pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego,
plac Teatralny 2, 87-100 Toruń,pokój 219
z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe”,

 

Prace muszą spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu. Do pracy prosimy załączyć wypełnione i podpisane oświadczenie (które jest załącznikiem do regulaminu konkursu) – prace bez dołączonego oświadczenia nie będą podlegały ocenie.

Laureatów poinformujemy o wygranej telefonicznie. Jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, odbiorą oni swoje nagrody w grudniu podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.


Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

Fot. Łukasz Piecyk dla UMWKP

10 listopada 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,958,239