Konkurs plastyczny pt. “Mój przyjaciel z dalekiego świata”

Konkurs plastyczny pt. “Mój przyjaciel z dalekiego świata”

        miejska biblioteka aleksandrów kuj logo    

Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski  wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Danilewicz Zielińskiej i Miejskim Centrum Kultury im. Mariana Szafrańskiego. Zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pt. „Mój przyjaciel z dalekiego świata” towarzyszącym  plenerowej wystawie fotografii Elżbiety Dzikowskiej pt. “Dzieci Świata”.

Ideą Konkursu jest przede wszystkim rozwijanie wyobraźni i wrażliwości twórczej, intelektualnej i estetycznej dzieci, jak również ich uwrażliwienie na sprawy różnorodności kulturowej, przyjaźni, tolerancji i pokoju.

Zadaniem Uczestnika konkursu jest namalowanie / narysowanie historii obrazującej poznanie swojego przyjaciela z wybranego kraju lub interesującego momentu zawartej przyjaźni czy też wspólnej przygody

Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych działających na terenie Aleksandrowa Kujawskiego. Uczestnikiem Konkursu może zostać dziecko w wieku 6-12 lat.

Prace należy dostarczyć osobiście bądź przesłać do dnia 31 października 2021. na adres:

Urząd Miejski (pok. 109),

Słowackiego 8,

87-700 Aleksandrów Kujawski

z dopiskiem: konkurs „Mój przyjaciel z dalekiego świata”

 

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Organizatora i instytucji wspierających pod następującymi adresami: www.aleksandrowkujawski.pl , www.bibliotekaaleksandrow.pl ,   www.mckaleksandrowkujawski.pl

 

Źródło: aleksandrowkujawski.pl

Graf. aleksandrowkujawski.pl

14 października 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we WłocławkuLiczba odwiedzin:

5,939,457