Konkurs fotograficzny „Wszystkie drogi prowadzą do…”

Konkurs fotograficzny „Wszystkie drogi prowadzą do…”

W związku z trwającą wystawą czasową „Za siódmą górę. Motyw drogi i wędrowania w polskiej kulturze ludowej” prezentowaną w Muzeum Etnograficznym we Włocławku zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Wszystkie drogi prowadzą do…”. No właśnie, gdzie? Podpowiedzi można znaleźć, zwiedzając wielowątkową ekspozycję ukazującą aspekty ludzkiego życia związane z podróżowaniem/ wędrowaniem lub w publikacji jej towarzyszącej.

Celem konkursu jest promowanie wystawy czasowej „Za siódmą górę. Motyw drogi i wędrowania w polskiej kulturze ludowej”, rozwijanie kreatywności, twórczości i aktywności mieszkańców regionu.

Zdjęcia dróg, traktów, ścieżek, szlaków, które mają dla uczestnika jakieś znaczenie, np. codziennie nimi chodzicie, kojarzą się z czymś miłym, jesteście pod ich wrażeniem, znajduje się na nich/ wokół nich coś interesującego itp., należy przesłać na adres konkursmzkid@gmail.com (w tytule nazwa konkursu). W konkursie może wziąć udział każdy.

Fotografie własnego autorstwa wielkości maksymalnej 3 MB można przesyłać do 20 kwietnia br.

Od 22 kwietnia zgłoszone prace zostaną opublikowane na muzealnym Facebooku, a największa liczba polubień — do 28 kwietnia, do godz. 12.00 — zdecyduje o zwycięstwie.

Nagrodą główną będzie plener fotograficzny pod okiem profesjonalnego fotografa zorganizowany o wybranej przez zwycięzcę porze dnia w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są pod adresem muzeum.wloclawek.pl

 

Źródło: wloclawek.eu

12 kwietnia 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,683,169