Konkurs fotograficzny online

12 Sty Konkurs fotograficzny online

Ośrodek Chopinowski

Ośrodek Chopinowski w Szafarni  zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na swoim profilu facebookowym. Celem konkursu jest zachęcenie sympatyków Szafarni do dzielenia się fotografiami zrobionymi podczas wizyty w Ośrodku i do odwiedzania parku w okresie ferii. Konkurs trwa do końca stycznia 2021 r.

Do końca stycznia w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu należy wstawić zdjęcie zrobione w szafarskim parku. Może to być starsza fotografia albo wykonana całkiem niedawno. Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie, a nie mają odpowiedniego zdjęcia, mogą jeszcze udać się na spacer po parku, który zimową porą jest niezwykle urokliwy. Jest on dostępny dla gości od wtorku do piątku do godziny 15.00.

W konkursie nie obowiązuje limit zdjęć, nie ma również ograniczeń wiekowych. Jest  on adresowany do wszystkich zakochanych w pięknie naszego parku.

Wszystkie przesłane zdjęcia będą umieszczone w naszej galerii. Najlepsze prace zostaną wyróżnione. Nagrodami w konkursie są upominki od Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie i dzielenia się wspomnieniami z Szafarni na profilu facebookowym 

Więcej informacji Ośrodek Chopinowski w Szafarni

Fot. Ośrodek Chopinowski w Szafarni

 Liczba odwiedzin:

3,746,523