Konkurs dla nauczycieli na zaprojektowanie gry dydaktycznej

Drzewa

Konkurs dla nauczycieli na zaprojektowanie gry dydaktycznej

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli przedszkoli i wszystkich typów szkół do udziału w konkursie  na  zaprojektowanie  gry  dydaktycznej,  której  motywem  przewodnim  są  drzewa  GRAby, dęby, jodły, świerki… Drzewa w województwie kujawsko-pomorskim.

Celem konkursu jest promowanie dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego województwa kujawsko-pomorskiego, inspirowanie twórczością Leona Wyczółkowskiego do kreatywnego działania nauczyciela na rzecz dzieci i młodzieży, a także promowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych i metodycznych w pracy z dziećmi i uczniami oraz upowszechnianie dobrych praktyk edukacyjnych.

Organizatorem konkursu jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Jest to jedno z przedsięwzięć organizowanych przez Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy w ramach IV edycji projektu Leon Wyczółkowski inspiruje. Ubiegłoroczna edycja konkursu adresowana do nauczycieli zaowocowała interesującymi propozycjami rozwiązań dydaktycznych.

Termin dostarczenia prac konkursowych upływa 30 kwietnia 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11.05.2020 roku, a prezentacja prac konkursowych połączona z wręczaniem nagród nastąpi 22 maja 2020 roku.

Szczegółowe informacje ujęte są w regulaminie konkursu, który zamieszczony jest na stronie internetowej KPCEN w Bydgoszczy i Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy.

Oprac. G. Szczepańczyk, I. Zduńczuk

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,688,269