Konferencja na temat autoagresji wśród dzieci i młodzieży

Konferencja na temat autoagresji wśród dzieci i młodzieży

X ogólnopolska konferencja szkoleniowa organizowana przez Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy

Termin: 21 października 2017 r.

Temat: „Autoagresja wśród dzieci i młodzieży oraz jej wpływ na funkcjonowanie w środowisku rodzinnym, szkolnym i rówieśniczym”

Zapraszamy nauczycieli, pedagogów szkolnych, psychologów oraz pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych do udziału w jubileuszowej X ogólnopolskiej konferencji. Doświadczenie dziesięciu lat, liczne grono osób biorących udział w konferencjach i informacja zwrotna przekazywana przez uczestników stały się mobilizacją do podejmowania kolejnych działań w tym zakresie. Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, a także patronatowi Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty świętować będziemy dziesięciolecie naszych konferencyjnych poczynań. Mamy nadzieję, że dobór tematów, które umożliwiają poznanie różnych aspektów pracy z dziećmi, rozwiązywanie ich problemów w kontekście rodzinnym, szkolnym i środowiskowym sprawi, że kolejny raz w szerokim gronie będziemy kontynuować nasze działania dla dobra dzieci, z którymi na co dzień pracujemy.

Tegoroczna konferencja dotyczyć będzie tematyki zachowań zagrażających zdrowiu i życiu dzieci i młodzieży wynikających z różnych rodzajów autoagresji oraz roli szkoły w prewencji zachowań suicydalnych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji i zgłaszania swojego uczestnictwa.

Organizatorzy konferencji

http://zs33.bydgoszcz.pl/

Do pobrania: program konferencji

 

 

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640906