Konferencja “Duża i Mała Ojczyzna w 100-lecie odzyskania niepodległości”

Konferencja “Duża i Mała Ojczyzna w 100-lecie odzyskania niepodległości”

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy we współpracy z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną organizuje konferencję dotyczącą regionalizmu i patriotyzmu w małych ojczyznach. Podczas konferencji będzie okazja do wysłuchania ciekawych wystąpień pracowników naukowych uczelni, dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów, a także do obejrzenia występów artystycznych dzieci. Szkoły zaprezentują dobre praktyki i sposoby budowania „dużej i małej Ojczyzny”.

Podczas konferencji nastąpi również ogłoszenie II edycji konkursu „Ambasadorzy małych ojczyzn” w różnych kategoriach tematycznych i wiekowych, a kierowanego do dzieci oraz młodzieży szkół i placówek naszego regionu.

Konferencja „Duża i Mała Ojczyzna w 100 lecie odzyskania niepodległości” odbędzie się 19 października 2018 r. w Auli  Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, (ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz) w godzinach od 10.00 do 13.30.

Rejestracja uczestników (dyrektorów i nauczycieli) będzie przeprowadzona od 12 września 2018 r.
Liczy się kolejność zgłoszeń, 
ponieważ dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. W związku z tym prosimy o zgłoszenie jednej osoby ze szkoły. Lista zakwalifikowanych osób/szkół zostanie zamieszczona na stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy (http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/) do 12 października 2018 r.

Więcej informacji na stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6662750