Koncert Toruńskiej Orkiestry Improwizowanej (TOI)

Koncert Toruńskiej Orkiestry Improwizowanej (TOI).Fot. Ruskalala

05 sierpień Koncert Toruńskiej Orkiestry Improwizowanej (TOI)

Dwór Artusa - logo

W ramach Relaksacji i finału Mapy nie Nudy Dwór Artusa w Toruniu przygotował dla Was niezwykły koncert Toruńskiej Orkiestry Improwizowanej (TOI).

Mało kto wie, że TOI  ćwiczy przed swoimi koncertami właśnie w Filii Dom Muz | Rudak na Okólnej 169… i właśnie w tym miejscu zagrają dla Was niesamowity koncert!

Toruńska Orkiestra Improwizowana (TOI) – powstała w Toruniu w styczniu 2019 roku, grupa tworzy środowisko dla improwizatorów. Skupia w swoim kręgu zarówno wykształconych muzyków, jak i pasjonatów – intuicjonistów, dzięki czemu nieustannie zachodzą konstruktywne procesy wymiany doświadczeń, których efektem są liczne – jak na krótki czas od powstania – koncerty (na festiwalu Transgresje w Dworze Artusa, urodzinach Kulturhauzu, czy dwukrotnie w Ogrodzie Muzyków, a także w Ogrodzie Społecznym Wolna Wisła – koncerty w wodzie i na brzegu. Dla TOI ważna jest otwartość. Tym samym próby i koncerty, odbywają się w różnych miejscach, w różnych składach, często goszczą muzyków z innych miast. Ślady z tych prób i koncertów można ujrzeć w sieci. Z grupą związanych jest ok. 50 artystów, pełniących różne role, uzupełniających się doświadczeniem.

Przyjdzie, zobaczcie i posłuchajcie, co tym razem przygotowali dla Was muzycy z TOI!

Po koncercie warsztaty z improwizacji muzycznych i otwarte rozmowy z muzykami.

Koncert odbędzie się na terenach zielonych przy Filii Dom Muz Rudka przy ul. Okólnej 169 w Toruniu

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 07.08.2021 (sobota), godz. 19:30
Gdzie: Filia Dom Muz | Rudak

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Fot. Ruskalala

5 sierpnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,827,597