Koncert Piazzolla symfonicznie/Marcin Wyrostek – zmiana terminu

Koncert Piazzolla symfonicznie/Marcin Wyrostek – zmiana terminu

Toruńska Orkiestra Symfoniczna informuje, że w związku z ogłoszoną w dniu 17.03.2021r. decyzją rządu, stanowiącą rozszerzenie zasad bezpieczeństwa w trakcie pandemii COVID-19, koncert Piazzolla symfonicznie/Marcin Wyrostek odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2021 r. o godz. 19:00. Program jak i wykonawcy pozostają bez zmian.

Bilety zakupione na koncert zachowują ważność – będą obowiązywały w nowym terminie. Jeśli nie będą mogli Państwo uczestniczyć w koncercie w nowym terminie, istnieje możliwość zwrotu biletu. W przypadku zwrotu biletu zakupionego online, organizatorzy proszą o mailowe przesłanie informacji na adres kasa@tos.art.pl. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.
Bilety zakupione w kasie biletowej można będzie zwracać wyłącznie w kasie TOS w CKK Jordanki czynnej od czwartku do soboty w godz. 13-19.
Toruńska Orkiestra Symfoniczna przeprasza za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosi o wyrozumiałość!
19 marca 2021 r.
Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,139,263