Komunikat w sprawie wystawy „O obrotach”

01 lipiec Komunikat w sprawie wystawy „O obrotach”

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy planowane w najbliższy weekend udostępnienie ekspozycji „O obrotach” zostaje odwołane. Bardzo przepraszamy naszych gości, którzy chcieli zobaczyć wystawę po modernizacji.

Jako centrum nauki, które z dużą troską i odpowiedzialnością podchodzi do jakości i bezpieczeństwa prezentowanych wystaw, robimy wszystko co w naszej mocy, aby ekspozycja była dostępna jak najszybciej. Jednocześnie – chcemy, aby wystawa spełniała najwyższe standardy – zarówno w warstwie merytorycznej, jak i wizualnej. Na obecnym etapie – mimo działań i zapewnień ze strony wykonawcy firmy Logic Gate – niestety ich nie spełnia. Dlatego też zostaliśmy zmuszeni do podjęcia trudnej decyzji i przełożenia terminu udostępnienia ekspozycji „O Obrotach”.

Obecnie – nie jesteśmy w stanie wskazać dokładnego terminu, w którym zwiedzający będą mogli zobaczyć wystawę. Jak tylko będzie to możliwe – informację opublikujemy na stronie internetowej oraz w serwisach społecznościowych Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Raz jeszcze przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość i trzymanie kciuków.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

1 lipca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,849,210