Komunikat CSW w Toruniu

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, fot. Wikimedia Commons

Komunikat CSW w Toruniu

Już wczoraj Centrum Sztuki Współczesnej “Znaki Czasu”  w Toruniu ogłosiło na swojej stronie, że od dnia 12 do 31 marca 2020 r., w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, będzie NIECZYNNE dla odwiedzających.

Odwołano wszystkie wydarzenia, wernisaże, warsztaty i pokazy zaplanowane w terminach od 12 do 31 marca. O szczegółach, zmianach i nowych terminach wydarzeń CSW będzie informować na bieżąco (na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych).

Zdecydowano również , że:

/ wernisaż “Wystaw się w CSW” – wystawy laureatów konkursu fotograficznego oraz laureata Nagrody Dyrektora, Baltazara Fajto, planowany na 20 marca, zostaje odwołany. Wystawa zostanie udostępniona zwiedzającym tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie będzie ku temu przeciwwskazań, zwiedzający będą mogli wziąć udział w uroczystym finisażu obydwu wystaw 25 kwietnia (sobota), o godz. 19.00, na którym zostaną ogłoszone nagrody przyznane w ramach konkursu;

/ CoCArt Music Festival nie odbędzie się w planowanym terminie (27-29 marca). CSW wyznaczy nowy termin, o wszystkich zmianach będzie informować na bieżąco.

Zdjęcie gł.: Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Źródło: Wikimedia Commons

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie