Komunikat Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Komunikat Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Informujemy, że wydarzenia edukacyjne i kulturalne zaplanowane w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji odbywają się zgodnie z przyjętym harmonogramem. Dotyczy to zarówno stałej oferty CNMW i CIE, jak również wykładów w ramach “Wtorków z psychologią”, “Medycznych Śród” oraz “Tygodnia Mózgu” w Toruniu, który odbędzie się w dniach 16-20 marca 2020 roku.

Cały czas monitorujemy sytuację związaną z wystąpieniem koronawirusa na terenie Polski. Wszelkie informacje o zmianach w programie działalności instytucji podamy do publicznej wiadomości poprzez komunikaty skierowane do mediów, za pośrednictwem strony internetowej: https://mlynwiedzy.org.pl oraz mediów społecznościowych administrowanych przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

W trosce o bezpieczeństwo zwiedzających Centrum Nowoczesnosci Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji zalecamy stosowanie się do poniższej instrukcji zachowania podstawowych zasad higieny w administrowanych budynkach:

  • po wejściu do budynku dokładnie umyj dłonie mydłem (zgodnie z instrukcją – znajdziesz ją w każdej toalecie),
  • nie dotykaj dłońmi okolic twarzy (zwłaszcza oczu, ust oraz nosa),
  • jeżeli musisz kichnąć lub odkaszlnąć użyj jednorazowej chusteczki (następnie wyrzuć ją do zamykanego pojemnika – nie zapomnij potem umyć dłoni,
  • zachowaj dystans (min. 1 metr) od innych osób, które kichają lub kaszlą,
  • jeżeli masz podejrzenie przeziębienia lub innego rodzaju infekcji – prosimy zostań w domu.

 

Toalety w budynkach CNMW i CIE są dostępne na parterze oraz na piętrach. Kosze na śmieci na parterze, w korytarzach oraz w przestrzeni wystaw.

Opiekunów grup zorganizowanych prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zachowanie podstawowych zasad higieny przez podopiecznych.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,150,298