Kojące opowieści z muzyką na żywo (15 października)

Wieczorne dyrdymałki

Kojące opowieści z muzyką na żywo (15 października)

Po dniu pełnym codziennych emocji, wrażeń radości czy smutków chcemy zaprosić najmłodszych wraz z rodzicami do wspólnej relaksacji. Podczas spotkania zaczarujemy Was opowieścią, której towarzyszyć będą niezwykłe ćwiczenia i zabawy oraz przyjazne dźwięki muzyki tworzonej na żywo. Zdecydowanie będzie to czas wieczornego odpoczynku i niezwykłego, kojącego odprężenia.

UWAGA

  • spotkania płatne – 5 złotych (do wpłacenia na konto WOAK-u)
  • sugerowana wiek uczestników 4- 6 lat
  • spotkanie rozpocznie się 24 września o godzinie 19.00 i potrwa ok 45-60 min.
  • liczba miejsc ograniczona – limit uczestników – 12 osób
  • obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy na dole strony
  • na zapisy organizatorzy czekają do czwartku 23 września (do godz. 24.00)

 

WIĘCEJ INFORMACJI:
Grzegorz Kaźmierski – tel. 56 652 27 55
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl,
Agnieszka Zakrzewska – tel. 56 652 27 55
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

 

Zajęcia poprowadzą:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.

Grzegorz Kaźmierski – animator kultury, teatrolog i filmoznawca. Specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych w WOAK Toruń. Aktywny muzyk oraz realizator dźwięku. Założyciel improwizacyjnego projektu muzyczno-poetyckiego 3.Piętro oraz duetu instrumentalnego Mlecze. W 2019 roku ukazał się jego solowy album pt.: Improv. Jako przewodniczący SKT UMK współpracował z Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu, Teatrem Baj Pomorski oraz klubem OdNowa. Koordynator projektów kulturalnych wystawianych w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Toruniu. Autor wideoklipów oraz  miniatur filmowych. Absolwent teatrologii i filmoznawstwa na UKW w Bydgoszczy oraz filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu.

Formularz zgłoszeniowy na stronie WOAK-u – TUTAJ (na dole strony)

1 października 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu



Liczba odwiedzin:

5,844,673