Kaligrafia z Panem Zbyszkiem: e-warsztaty

Kaligrafia z Panem Zbyszkiem: e-warsztaty

Dwór Artusa - logo

Kaligrafia… W tym jednym wdzięcznym słowie mieści się piękno ukryte w sztuce pisania. W trakcie e-warsztatów w Dworze Artusa powrócicie do czasów, kiedy człowiek uczył się za pomocą znaków graficznych przesyłać swoje myśli. Przekonacie się, jak przyjemna i twórcza może być kaligrafia! Przy użyciu prostych narzędzi zobaczycie, jak wykonać piękny ozdobny napis wraz z kilkoma słowami do najbliższych.

Potrzebne nam będą: miękki ołówek, pisak, długopis – a najlepiej, jeśli posiadacie to pióro ze stalówką – linijka, kartka papieru i zeszyt w linie.

Przez tę jedną chwilę zapomnicie o klawiaturze komputera lub smartfona. Chwycicie za ołówki, stalówki, pisaki i nauczycie się stawiać piękne litery!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Organizatorzy posługują się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Przybysz — plastyk i animator kultury znany wśród uczestników naszych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Kiedy: 18.02.2021 (czwartek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,742,181