“JaKobieta” – wyjątkowy wieczór w Młynie Wiedzy

“JaKobieta” – wyjątkowy wieczór w Młynie Wiedzy

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu zaprasza w Dniu Kobiet (8 marca) do udziału w wyjątkowym wieczorze tylko dla pań – „JaKobieta” w godz. 18.00-21.00.

W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w zajęciach związanych z domowym SPA. Będzie można przygotować maseczkę bąblującą, maski na dłonie, peelingi, a także wykonać kosmetyki naturalne. Nie zabraknie porad w ramach „kosmetycznego SOS”. Animatorzy centrum nauki pokażą na przykład co zrobić, kiedy puder w kamieniu potłucze się na kawałki.
– Przygotowaliśmy również spotkania ze stomatologiem, który obali mity związane z wybielaniem i prostowaniem zębów. Z kolei dietetyk opowie o nowych trendach w dietach i wpływie diet na urodę. Uczestniczki wieczoru będą mogły spotkać się również z trenerami personalnymi z Bella Line Wellness – wyjaśnia Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy. – To oczywiście nie wszystkie zaplanowane atrakcje. Zachęcam, aby śledzić naszą stronę internetową i serwisy społecznościowe – dodaje.  W przerwie między aktywnościami będzie można napić się kawy.

Bilet na wydarzenie w przedsprzedaży kosztuje 30 zł. W dniu wydarzenia będzie o 10 złotych droższy. Bilety można zakupić w elektronicznym systemie sprzedaży: http://bit.ly/2EGQjmD i w kasach Centrum.
Fot. Młyn Wiedzy w Toruniu
Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646371