Jak to jest być mną? – konkurs na esej biograficzny

Jak to jest być mną? – konkurs na esej biograficzny

Katedra UNESCO im. Janusza Korczaka Pedagogiki Społecznej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej ogłasza konkurs na najlepszy esej biograficzny dla osób w wieku 14-17 lat.

To okazja dla młodych ludzi na zaprezentowanie zdolności, kreatywności, warsztatu pisarskiego, ale też na odkrycie siebie, refleksję nad swoim miejscem w świecie rówieśników i dorosłych.

Tematyka prac:

  1. „Jak to jest być nastolatkiem w ….? (w miejsce kropek można wpisać w mojej rodzinnej miejscowości lub w mieście, na wsi) Interesuje nas jak to jest w szkole, w sieci, w domu, w okolicy, w komunikacji, w sklepie, u lekarza, na spacerze, w relacjach towarzyskich itp. 
  2. „Jak mi było w….(w miejsce kropek można wpisać w mojej rodzinnej miejscowości lub w mieście, na wsi) podczas pandemii i lekcji online? Interesuje nas jak to było w sieci, w szkole, w domu, w okolicy itp. czy szkoła online była w jakiś sposób atrakcyjna, czy też nie. 

 

Prace należy przesyłać do końca grudnia 2020 r. na adres poczty e-mail: unescochair@aps.edu.pl z dopiskiem w tytule „KONKURS 2020”.

Więcej informacji TUTAJ

Fot. www.aps.edu.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6643138