IX edycja projektu Toruński Urząd dla Młodzieży rozstrzygnięta

IX edycja projektu Toruński Urząd dla Młodzieży rozstrzygnięta

 

Członkowie Komisji podczas posiedzenia 1 marca 2023 r. w KPCEN w Toruniu wyłonili laureatów i wskazali wyróżnione prace. W skład komisji oceniającej prace zespołów uczniowskich wchodziło 10 przedstawicieli z Urzędu Miasta Torunia i KPCEN.

Celem projektu Toruński Urząd dla Młodzieży jest zwiększenie aktywnego udziału młodzieży w życiu publicznym oraz rozwój postaw obywatelskich.

Laureaci

(placówka, nazwa projektu, opiekunowie, liczba uczniów)

I miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Toruniu, Idę na wybory, będę głosować!, opiekun Anna Dereszewska, 4 uczniów.

II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Toruniu, Co, gdzie i kiedy, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o kwalifikacjach wojskowych, opiekun Agnieszka Leśna, 3uczniów.

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Toruniu, Jak zorganizować imprezę masową?, opiekun Agnieszka Leśna, 3 uczniów.

Wyróżnienia

Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu, Kapral Piotrek, opiekun Joanna Rybicka-Lewandowska, 4 uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu, Powrót do domu, opiekun Joanna Rybicka-Lewandowska, 3 uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu, Prezydent najlepszym ortografikiem i matematykiem, opiekun Joanna Rybicka-Lewandowska, 4 uczniów.

Uroczysta prezentacja projektów edukacyjnych została zaplanowana na 31 marca 2023 r. o godzinie 12.00 w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II, pl. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego1 w Toruniu(dojazd od ul. Gagarina naprzeciw Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki „OD NOWA”).

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym!

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,139,070