Instrukcja Obsługi Sztuki. Tatuaż (15 kwietnia)

Instrukcja Obsługi Sztuki. Tatuaż

Instrukcja Obsługi Sztuki. Tatuaż (15 kwietnia)

Dwór Artusa - logo

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd twórcy i twórczynie kultury czerpią inspirację do swoich dzieł, kiedy pojawia się u nich natchnienie oraz jak dokładnie powstają ich prace? Na artusowej kanapie usiądą tym razem artyści i artystki, którzy na co dzień współpracują z Centrum Kultury Dwór Artusa.

W szczerej rozmowie zapytamy ich o to, jak wygląda dzień pracy artysty oraz jakie są jego jasne… i te ciemniejsze strony. Na najbliższym spotkaniu pojawi się właściciel Tattoo KolektywKrzysztofa Majczuka, znany jako Kisiel.

Krzysztof Majczuk to tegoroczny czterdziestolatek, od 16 roku życia tworzy muzykę alternatywną. Człowiek wielu talentów i odwagi do podejmowania wyzwań – niedawno skończył nagrywać singiel z mistrzem świata DJ, toruńskim producentem Steve Nash’em. Od 4 lat – po rzuceniu pracy w budżetówce – prowadzi studio tatuażu w sercu toruńskiej starówki. Tattoo Kolektyw to miejsce, gdzie pracuje 4 tatuażystów, a przez cały okres działania powstało kilka tysięcy tatuaży i przewinęło się kilkaset klientów. Krzysztof Majczuk oprócz pracy w studiu tatuażu i nagrań pracuje także przy eventach – współorganizował międzynarodowy konwent tatuażu Tattoo Splash 2019, w toruńskim Dworze Artusa. Prywatnie jest mężem artystki i tatuatorki – Tyny Majczuk.

Kiedy: 15.04.2021 (czwartek), godz. 18:30
Gdzie: Facebook i YouTube Dworu Artusa

Wstęp wolny!

Transmisja wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 18:30, a także po jej zakończeniu na obu profilach bez ograniczeń

13 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,748,019