INSPIRACJE-INNOWACJE

INSPIRACJE-INNOWACJE

KPCEN Bydgoszcz

20 czerwca 2022 roku w Anglojęzycznym Przedszkolu Niepublicznym Zakątek Przedszkolaka w Łochowie odbyła się konferencja INSPIRACJE-INNOWACJE zorganizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z dyrekcją i pracownikami wyżej wymienionego przedszkola.

Celem konferencji było poznanie nowej, niezwykle innowacyjnej placówki przedszkolnej oraz uwieńczenie rocznej pracy w ramach spotkań sieci współpracy i samokształcenia dyrektorów i kadry zarządzającej przedszkolami.

W ramach spotkania zaproponowano zwiedzanie obiektu, omówiono koncepcję przedszkola i przedstawiono rys historyczny placówki. Ważnym aspektem było pokazanie innowacyjności przedszkola. W trakcie konferencji wystąpiły dzieci, prezentując taneczne talenty. Na zakończenie podsumowano roczną działalność trzech sieci współpracy i samokształcenia dyrektorów i kadry zarządzającej przedszkolami w roku szkolnym 2021/2022 z rejonu bydgoskiego, tucholskiego oraz świeckiego. Przedstawiono także plany na nadchodzący rok szkolny.

Oprac. Krystyna Karpińska

Zdjęcie gł.: Fragment budynku przedszkola i placu zabaw

28 czerwca 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,746,283