DLA UCZNIA

 •  

  NOWOCZESNA, CIEKAWA NAUKA
  W SZKOLE

   

  Dostęp do angażujących i zajmujących materiałów multimedialnych w ramach zajęć lekcyjnych. Materiał odpowiednio przystosowany do poziomu oraz możliwości danej grupy uczniów. Ćwiczenia i prezentacje w pełni realizujące założenia podstawy programowej.

 •  

  Zgłębianie wiedzy w domu

   

  Nieograniczony, darmowy dostęp do wszystkich multimediów, lekcji i zadań umieszczonych w bazie zasobów. Możliwość zgłębienia wiedzy w domu, powtórzenia materiału, przygotowania się do kolejnych zajęć. Opcja logowania z każdego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu.

 •  

  Poznawanie regionu

   

  Możliwość odkrywania okolicy oraz przyswajania wiedzy o województwie dzięki portalowi wiedzy o regionie, bogatej bazie zasobów regionalnych, a także funkcjonalnością Platformy Gier Miejskich.

 •  

  Wymiana informacji

   

  Pakiet biurowy bazujący na MS Office 365 umożliwia komunikację w obrębie platformy między uczniami, a także między uczniem i nauczycielem. To także doskonałe narzędzie do udostępniania i wymieniania między sobą różnych materiałów.

 •  

  Uczestnik gier miejskich

   

  Połączenie zabawy, aktywności fizycznej oraz przyswajania wiedzy dzięki Platformie Gier Miejskich. Udział w urozmaicających edukację, rozwijających zdolności interpersonalne zajęciach plenerowych o różnorodnej tematyce oraz stopniu trudności.

Liczba odwiedzin:

6,152,585