Impro sobota z Artusem: Jo 2019 – Thanos

Zdjęcie ze spektaklu, fot. Alicja Trojnar

Impro sobota z Artusem: Jo 2019 – Thanos

Dwór Artusa - logo

Każdy z nas będąc dzieckiem, marzył o tym, żeby przybrać postać super bohatera, który bez strachu widocznego w oczach ratuje świat. A co by się stało, gdybyśmy wcieli się w zły charakter, który jednym pstryknięciem palca, jak Thanos, powoduje zniknięcie większości istnień na świecie?

W kolejnej odsłonie Impro soboty z Artusem wprowadzimy Was w klimatyczny świat filmowej sagi Marvela. Zgodnie z koncepcją reżysera spektaklu, Piotra Pawłowskiego, przedstawienie zostało w połowie przerwane, a połowa aktorów – w pełni losowo – dzięki pomocy tytułowego tytana obróciła się w pył. Jak pozostali poradzili sobie z taką stratą? Czy odnaleźli w tym jakiś sens? I jak przetrzebiona obsada rozwiązała dalszy ciąg przedstawianej historii? W sobotni wieczór gwarantujemy Wam pełny pakiet emocji – od śmiechów przez wzruszenia po najczystszy szok!

W spektaklu wzięli udział: Kalina Kubica, Agnieszka Kuśmirak, Tomasz Marcinko, Alan Pakosz, Dawid Rejmandowski, Juliusz Roszczyk, Beata Różalska, Ewa Senk, Emilia Szydłowska, Kasia Szymańska, Wojciech Tremiszewski i Wiktor Walentynowicz.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Impro w Artusie.

Wstęp wolny!

Spektakl odbył się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Teatralnej „JO!” w roku 2019.

Kiedy: 18.04.2020 (sobota), godz. 19.00
Gdzie: YouTube Dworu Artusa

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  ⏩Toss a coin to Artus & Artists⏪  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Fot. Alicja Trojnar

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,150,371