…i żeby się spotkać i pogadać: Spotkanie z Pawłem Bórkowskim, czyli wywiad z wampirem, a właściwie ich pogromcą

…i żeby się spotkać i pogadać: Spotkanie z Pawłem Bórkowskim, czyli wywiad z wampirem, a właściwie ich pogromcą

logotyp: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w BydgoszczyPewnie niejeden twórca horrorów, thrillerów czy literatury science fiction chciałby uczestniczyć w odesłaniu bytu nadprzyrodzonego tam, skąd ten przybył. Czy można jednak określić, skąd one przybywają? Czy zbiorowa świadomość aglomeracji ma wpływ na byty pierwotnie „zamieszkujące” dany obszar? Co robić gdy istota astralna zaczyna nadmiernie oddziaływać na nasz wymiar?

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie ze świeckim egzorcystą, który od kilkunastu lat, współpracując z grupą specjalistów-psychotroników, bada i rozwiązuje sprawy niepożądanego występowania anomalnych zjawisk mentalnych.

Paweł Bórkowski – po zmroku: konsultant z zakresu psychotroniki, specjalista bezpieczeństwa energetycznego i mentalnego; egzorcysta świecki. Za dnia: game designer, pasjonat fantastyki naukowej lat od pięćdziesiątych do dziewięćdziesiątych minionego wieku oraz gier bitewnych.

Termin: 10 czerwca 2023 (sobota) godz. 16:00

Prowadzenie: Alicja Dużyk

2 czerwca 2023 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665285