I Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2020

I Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2020

13 czerwca 2020 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 we Włocławku odbył się I Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2020. Przestrzegając warunków zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r.

W sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (m. in. dezynfekcje i brak widowni) jeszcze przed wakacjami udało się rozegrać pierwsze zawody sportowe. Zawodnicy byli dobrze przygotowani fizycznie (toczyli pojedynki w systemach „brazylijskim” i „ligowym”), a poziom umiejętności technicznych został oceniony przez sędziów i trenerów bardzo wysoko. Zawodników dekorowali: p. Arkadiusz Piasecki – Radny Rady Miasta Włocławek oraz sensei Wojciech Kamiński i sensei Krzysztof Neugebauer – historyczni pierwsi polscy mistrzowie świata w kumite drużynowym z 1992 roku.

Wyniki indywidualne:

GRUPA NR 1:
1. Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski
3. Kwarcińska Karolina – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
4. Skalska Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

GRUPA NR 2:
1. Seklecka Helena – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Wienciarska Magdalena – KKT Brześć Kujawski
3. Glińska Natalia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
4. Szczodrak Weronika – Instytut KT Włocławek

GRUPA NR 3:
1. Głowacki Stanisław – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Zawitowski Mateusz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Parnicki Mateusz – Instytut KT Włocławek
4. Stoppa Mateusz – Instytut KT Włocławek

GRUPA NR 4:
1. Okrój Jakub – Włocławski KKT
2. Orlikowski Filip – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Karbowski Piotr – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
4. Pietraszkiewicz Tomasz – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

GRUPA NR 5:
1. Michalski Szymon – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Sędłak Dorian – KKT Brześć Kujawski
3. Koprowski Igor – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
4. Bicz Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

GRUPA NR 6:
1. Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski
4. Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski

GRUPA NR 7:
1. Rudzińska Weronika – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Skibińska Adrianna – Instytut KT Włocławek
3. Tarczyńska Agnieszka – Instytut KT Włocławek
4. Lewińska Wiktoria – Instytut KT Włocławek

GRUPA NR 8:
1. Świeczkowski Wojciech – Instytut KT Włocławek
2. Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek
3. Wiliński Olaf – Instytut KT Włocławek
4. Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski

WYNIKI KLUBOWE PO I TURNIEJU:
1. Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 100 pkt
2. Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 67 pkt
3. Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 55 pkt
4. Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 39 pkt
5. Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 10 pkt
6. Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
7. Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 2 pkt

Jarosław Bicz

 

 

Źródło: q4.pl

Zdj. pochodzą z portalu q4.pl

 

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku



Liczba odwiedzin:

6,053,481