“Hej kolęda, kolęda”

“Hej kolęda, kolęda”

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Toruniu

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości do bliźniego, dzielenia się swoimi dobrami z drugim człowiekiem. Tegoroczne Jasełka wywarły na całej społeczności Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Toruniu ogromne wrażenie, poruszyły wszystkich obecnych gości, uczniowie swoim występem podbili serca publiczności. Zgodnie z tradycją w przedstawieniu wystąpili: Maria, Józef, Trzej Królowie, anioły i pastuszkowie. Aktorzy otrzymali gromkie brawa, a wszyscy zebrani poczuli, iż Święta zbliżają się do naszych serc.

Dyrektor Ośrodka p. Agnieszka Wyrwas uroczyście powitała przybyłych gości, złożyła wszystkim serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt. Wspólnie z zespołem, w którym występują nauczyciele zaśpiewaliśmy pastorałki. Tego dnia w naszej szkole panował świąteczny, magiczny nastrój, a kolędy rozbrzmiewały po całym budynku.

Na wszystkich naszych wychowanków czekały prezenty, które zostały zakupione ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Podarki wypełnione słodkościami sprawiły, że na twarzy naszych uczniów zagościły promienne uśmiechy. Serdecznie dziękujemy, dzięki takiemu wsparciu czujemy, że anioły są obok nas i nad nami czuwają!

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

Galeria na stronie: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/menu-tematyczne/edukacja

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,851,060