Halo Bydgoszcz i okolice! „Radosne Serca” wracają!

Halo Bydgoszcz i okolice! „Radosne Serca” wracają!

Uważasz, że jesteś wyjątkowy i masz talent? Od zawsze marzysz, by tańczyć, śpiewać, malować, realizować się aktorsko? Chcesz spełnić swoje marzenia i wystąpić przed publicznością? Zgłoś się do Fundacji Nowe Pokolenie. Warsztaty Artystyczne Radosne Serca to propozycja właśnie dla Ciebie!

Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 10-21 lat ze wszystkich typów szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych i kulturalnych. Warsztaty odbędą się w dniach 08.11-10.12.2021 r.

Uczestnicy zgodnie z zainteresowaniami i talentami zostaną podzieleni na 4 grupy artystyczne: plastyczną, taneczną, aktorską i wokalną. W obrębie każdej z tych grup będą odbywały się intensywne popołudniowe warsztaty (2 razy w tygodniu po 2 godziny). Gościem projektu będzie Piotr Pawlicki – artysta na co dzień wykonujący muzykę gospel.

Ramy programu są ukierunkowane na zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, ale również na pracę w grupach. Projekt zakończy się przedstawieniem o tematyce świątecznej. Mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli obejrzeć je za darmo w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Bezpłatne wejściówki będą do odbioru (po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym) na przełomie listopada i grudnia. Osoby, dla których zabraknie wejściówek, będą mogły obejrzeć przedstawienie w internecie.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Fundacji
www.nowe-pokolenie.pl  

Zgłoszenia do 27 października 2021 r. mailowo: fundacja@nowe-pokolenie.pl
lub osobiście w biurze Fundacji.

Współfinansowanie zadania: Fundacja PZU, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat Medialny: Radio Eska Bydgoszcz, TVP 3 Bydgoszcz

Honorowy Patronat: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydent Miasta Bydgoszczy

Partnerzy: Studio Tańca Bailamos

Fot. Pixabay (Pexels)

14 października 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,844,723