Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza na Warsztaty Artystyczne i Festiwal Radosnych Serc

Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza na Warsztaty Artystyczne i Festiwal Radosnych Serc

Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza na Warsztaty Artystyczne i Festiwal Radosnych Serc

Już po raz kolejny Fundacja Nowe Pokolenie organizuje Warsztaty Artystyczne oraz Festiwal Radosnych Serc. Po ubiegłorocznym sukcesie w tym roku również połączono te dwa wydarzenia w jedno pod wspólną nazwą „Radosne Serca – Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne i Festiwal”.

Kilka słów od Organizatorów:

X edycja Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych “Radosne Serca” to wydarzenie skierowane do 40 utalentowanych dzieci i młodzieży w wieku 10-21 lat ze wszystkich typów szkół, młodzieżowych domów kultury i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dzieci przez 12 dni pod czujnym okiem wychowawców i instruktorów będą przygotowywały się do wielkiego widowiska, które odbędzie się 5 lipca w kinoteatrze Adria. Poprzednie spektakle („Piotruś Pan”, „Alicja w Krainie Czarów” oraz „Jaś, Małgosia i Rock’n’Roll”) cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wierzymy, że tegoroczne widowisko, które tytułem będzie nawiązywało do wybitnego dzieła Stanisława Moniuszki, zgromadzi jeszcze większą widownię.

Natomiast XIII Ogólnopolski Festiwal Radosnych Serc jest w całości skierowany i poświęcony dzieciom i młodzieży z domów dziecka. W drodze eliminacji zaprosimy do Bydgoszczy od 40 do 70 uczestników, którzy w dniach 4-5 lipca będą brali udział w głównej części festiwalowej. Dla nich również będą przygotowane warsztaty i innego rodzaju atrakcje, które umilą pobyt w naszym mieście.

W tym roku chcemy zaprosić do udziału w projekcie gwiazdy TV, które poprowadzą dla naszych dzieci warsztaty.                

 Ostatni dzień projektu będzie wielkim wydarzeniem nie tylko dla uczestników, ale także dla mieszkańców naszego miasta. W ten dzień zaprezentujemy autorskie widowisko, będą występy laureatów festiwalu oraz wiele więcej! Wszystkie atrakcje będą DARMOWE!

Nabór do projektów trwa do 20 maja 2019 r.

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,152,550