Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności

Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności”. Adresowane ono będzie do uczniów szkół podstawowych (klasy VII i VIII SP), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Spotkanie odbędzie się 24 października 2018 r. o godz. 10:30 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 (ul. Plac Wolności 9). Tematyka wydarzenia obejmować będzie nauki humanistyczne: historia, literatura polska/język polski.

W ramach konferencji odbędą się:

* prezentacje dorobku naukowego uczniów – laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych z wiodących szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Bydgoszczy.

* prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk humanistycznych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.

Program uświetni uzdolniona muzycznie młodzież.

Przewidziany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Wstęp jest bezpłatny!

Konferencja naukowa organizowana jest przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”.

Zgłoszeń klas/grup oraz osób chętnych do wygłoszenia prelekcji dokonywać należy do 22 października 2018 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Moniki Grzybowskiej: mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie