Finaliści VII edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Zwolnieni z teorii _logo

Finaliści VII edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Zespół Szkół Technicznych Włocławek logo

Uprzejmie informujemy, że Technikum Nr 6 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku znalazło się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/2021.

Koniec roku szkolnego 2020/2021 to dla nas wszystkich czas podsumowań. W tym roku w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii powstało w całym kraju 749 genialnych projektów społecznych, które są żywym dowodem na to, jak dużą moc sprawczą mają uczniowie. Uczniowie szkoły: Wiktoria Goszczyńska, Wiktoria Matuszewska, Paulina Bartoszewska, Oliwia Obarska, Adrian Drzażdżewski, Wiktoria Dominikowska, Patrycja Kożan, Piotr Klitkowski, Paulina Kostańska (absolwentka), Bartosz Piwoński i Adam Gaworski zostali finalistami VII edycji Olimpiady Zwolnieni z Teorii i zajęli 215. miejsce w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii. Oznacza to, że uczniowie znaleźli się w gronie 3824 osób w Polsce, które swoim działaniem pomogły łącznie aż 10 milionom osób.

„Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżniania szkół, w których wyznacznikiem są kompetencje przyszłości. To właśnie te szkoły aktywnie zmieniają polski system edukacji na bardziej praktyczny. Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.

To wszystko nie zadziałoby się, gdyby nie nasze nauczycielki Monika Rębiałkowska i Iwona Dominiak. W ramach swojej działalności w Grupie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii część grona pedagogicznego z naszej szkoły przez całą edycję wspierała uczniów w realizacji projektów społecznych i rozwoju kompetencji przyszłości”.

Fundacja Zwolnieni z Teorii
Organizator Rankingu Szkół

Gratulujemy nauczycielom i uczniom biorącym udział w realizacji projektów społecznych.

 

 

Źródło: zst.com.pl

21 lipca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6666061