Filmowo w WOAK-u

Filmowo w WOAK-u

Zbliża się termin zgłoszeń do konkursu KATAR FILM (6 kwietnia). Miłośników filmu zapraszamy również na spotkania “W pierwszym rzędzie”, pod koniec marca dowiecie się jak montować filmy, a w kwietniu  zobaczycie debiut filmowy Marianny Korman o grecko-toruńskim aktorze Niko Niakasie. Na dole newslettera jak zwykle link do pełnej oferty warsztatowej. Zapraszamy również na nasze portale społecznościowe. Do zobaczenia w WOAK-u!

W PIERWSZYM RZĘDZIE

Praktyczny warsztat montażysty – spotkanie z Katarzyną Orzechowską

27 marca 2019 r., godz. 18.00

W marcu zapraszamy na spotkanie z montażystką, Katarzyną Orzechowską, laureatką nagrody za najlepszy montaż na Krakowskim Festiwalu Filmowym, która uwrażliwi na poprawne i estetyczne patrzenie oraz wyrażanie myśli i emocji obrazem. Opowie o zasadach montażowych w fabule, dokumencie oraz filmie reklamowym. Zapraszamy! Wstęp wolny!

KATAR – FILM

KONFRONTACJE AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ REGIONU

TERMIN ZGŁOSZEŃ do 6 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy autorów filmów fabularnych, dokumentalnych, reportaży a także wideoklipów i innych form szeroko pojętej sztuki filmowej. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu nie więcej niż trzy obrazy, przy czym nadsyłane prace nie powinny być dłuższe niż 40 minut. Warunkowo mogą być dopuszczone filmy dłuższe, ale – zgodnie z regulaminem – przekroczenie limitu czasu musi być uzasadnione względami artystycznymi. Filmy konkursowe mogą być zrealizowane zarówno w konwencji animacji, jak i żywego planu.

Finał konkursu 25 maja w CSW.

W PIERWSZYM RZĘDZIE

Co kryje Przechowalnia – spotkanie z reżyserką i bohaterem

24 kwietnia 2019 r., godz. 18.00

W kwietniu WOAK gościć będzie Mariannę Korman, młodą reżyserkę, oraz Niko Niakasa grecko-toruńską legendę sceny teatralnej, którzy zaprezentują wspólnie zrealizowany film dokumentalny, pt. Przechowalnia.  Zapraszamy!  Wstęp wolny!

OFERTA WARSZTATOWA 2019

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której również całkiem nowe propozycje. Szkolimy w dziedzinie teatru, muzyki, filmu, fotografii, marketingu kultury, pedagogiki cyrku oraz pedagogiki zabawy. Zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju z WOAK. Do zobaczenia w Toruniu!

Więcej informacji na www.woak.torun.pl

Źródło zdjęcia – newsletter WOAK-u

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,852,320