Filmowe poniedziałki na miejscu (12 lipca)

Filmowe poniedziałki na miejscu (12 lipca)

Dwór Artusa - logo

Fotele w Artus Cinema znów na Was czekają! Filmowe poniedziałki to nasz cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.

Nauczyciel z praskiego liceum ma już dosyć potyczek z młodzieżą. Jest głodny życia, dlatego pomimo protestów żony oraz zaawansowanego wieku postanawia porzucić nauczanie i znaleźć sobie inne zajęcie. I znajduje – najpierw jedną, potem drugą pracę, w której rozmawia z ludźmi, flirtuje i pomaga innym odnaleźć szczęście. Film, choć nie stroni od poważnych tematów, pełen jest ironii i dowcipu. Kogo bohater spotka przy wymianie butelek zwrotnych? Czy wyjdzie obronną ręką z małżeńskich i zawodowych perypetii? Przekonamy się już wkrótce podczas seansu.

Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.

Kiedy: 12.07.2021 (poniedziałek), godz. 18:00
Gdzie: Artus Cinema

5 lipca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,040,526