Festiwal Mody „Wybieg” 2021 w brzeskim Wahadle

Festiwal Mody „Wybieg” 2021 w brzeskim Wahadle

Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło” zaprasza na nowe wydarzenie w kulturalnym rozkładzie jazdy na grudzień. „Wybieg” to festiwal którego motywem będzie moda i styl.
12 grudnia w Wahadle odbędzie się szereg wydarzeń adresowanych dla kobiet i mężczyzn. Od godziny 14:00 rozpoczną się pierwsze pokazy mody, porady stylistów, kosmetologów. Dla osób zakochanych w wyjątkowym stylu zostanie przygotowana specjalna strefa a w niej: galeria odzieży, kosmetyków i biżuterii.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Od godziny 18:00 rozpocznie się wieczorna gala, w trakcie której sala widowiskowa zmienia się w wybieg, na którym widzowie obejrzą wyjątkowy pokaz mody. W programie wydarzenia: panel dyskusyjny, prezentacje kampanii modowych. Wieczorną galę poprowadzi znana prezenterka telewizyjna i radiowa GABI DRZEWIECKA. Całość zwieńczy koncert uczestniczki programu „The Voice of Poland” Anny Hnatowicz-Cholewa.

Bilety na wieczorny pokaz i koncert do nabycia w recepcji Wahadła oraz klikając w link: https://biletyna.pl/event/view/id/209064

 

Źródło: wahadlo.brzesckujawski.pl

Graf. wahadlo.brzesckujawski.pl

10 grudnia 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,738,881