e-Warsztaty z Panem Zbyszkiem: Frotaż

03 Kwi e-Warsztaty z Panem Zbyszkiem: Frotaż

Dwór Artusa - logo

Poznawanie nieznanych i niecodziennych technik daje nam możliwość wyrażenia się w nowatorski i kreatywny sposób. Za sprawą nowych wyzwań kształtujemy i rozwijamy wyobraźnię, czujemy motywację do eksperymentowania z nowymi formami, przekształcając także te dobrze nam znane.

W trakcie naszych warsztatów online stworzymy prace w oryginalnej technice frotażu. Brzmi obco? Nic bardziej mylnego! Przekonacie się, że jest to technika dobrze Wam znana i każdy z Was odbijał nią kiedyś monety. To bardzo łatwa i jednocześnie efektowna forma tworzenia ciekawych kompozycji plastycznych, która spodoba się zarówno przedszkolakom, jak i starszym dzieciom oraz dorosłym. To świetny pomysł na kreatywną zabawę z całą rodziną!

Będziemy potrzebować kartki z bloku technicznego (może być karton po obuwiu lub podobnym opakowaniu), nożyczki, ołówek i klej w sztyfcie. Gotowi do działania?

Zajęcia poprowadzi Pan Zbyszek.

Kiedy: 05.04.2020 (niedziela), godz. 10.30

Gdzie: YouTube Dworu Artusa

Toss a coin to Artus & Artists – Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Fot. wł. Dwór ArtusaLiczba odwiedzin:

2,998,548