E-warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat

Hulanki i swawole

E-warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat

Comiesięczne warsztaty umuzykalniające „Hulanki i swawole” uwrażliwiają najmłodszych na różne aspekty muzyki oraz kształtują poczucie rytmu. Poprzez zabawę dzieci poznają w praktyce zagadnienia związane z dźwiękiem, a także rozwijają wyobraźnię muzyczną i poczucie orientacji w schemacie własnego ciała.

Podczas zdalnych spotkań wykonamy ćwiczenia słuchowe, wzrokowe i wzrokowo-słuchowe – wyjaśnia prowadzący warsztaty Grzegorz Kaźmierski. – Za ich sprawą rozbudzimy w najmłodszych spontaniczną ekspresję muzyczną i reakcje psychomotoryczne. Program każdego spotkania uzupełniają ćwiczenia relaksacyjne z zakresu muzykoterapii.

Zajęcia prowadzi Grzegorz Kaźmierski – absolwent filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu oraz teatrologii na UKW w Bydgoszczy, specjalista ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych WOAK. Jest doświadczonym realizatorem dźwięku a także muzykiem – gitarzystą i liderem formacji 3. Piętro; tworzył również wideoklipy i miniatury filmowe. Współpracuje m.in. z ekstraligowym Klubem Hokejowym Energa Toruń.

KIEDY 20 lutego 2021 r. godz. 10.00
MIEJSCE On-line
CENA Udział bezpłatny
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA
Grzegorz Kaźmierski
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55
Rejestracja online TUTAJ
Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,750,569